אורי קורקין הומאופת קלאסי

טיפול הומאופתי קלאסי

חבר רשום R.C.Hom באגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית


הדרך בה הפכתי למטפל הומאופתי היא דרך ארוכה וקצת שונה
את חיי המקצועיים התחלתי כמהנדס בוגר הטכניון ובעל תואר שני במנהל עסקים

לאחר מספר שנים בפיתוח מוצרים עברתי לנהל מפעל שהתמחה בטכנולוגיה המייצבת תוספי תזונה
בהמשך הפכתי לשותף בחברה ובשלב זה פיתחנו קו משלים למיצוי צמחי מרפא
דרך העבודה מול אותם מטפלים שבעבורם פיתחנו מוצרים העמקתי את ידיעותי בתרופות צמחיות וטבעיות , עם זאת, המחשבה לטפל באנשים קננה בי מראשית חיי והתלבטות בין הנדסה לריפוי לא נפסקה , כשנחשפתי במסגרת עבודתי לדרך הריפוי והטיפול ההומאופתי נשבתי בקסמו ,ראיתי שזוהי דרך מיוחדת המשלבת גישה רוחנית עם מדעי הטבע וגוף האדם בצורה שמצליחה לרפא גם מקרים.

כיום אני מטפל במגוון רחב של בעיות רפואיות בטיפול במחלות חום, כאבים כרוניים, דלקות חוזרות, בעיות עור ונשימה, כאבי מחזור, הפרעות קשב וריכוז, אי שקט וחרדות, הפרעות שינה, הפרעות במערכת העיכול , כאבי ראש, כאבי גב, כאבי פרקים, בעיות גיל המעבר,
אני מטפל בילדים, בבני נוער ובמבוגרים במרפאה לרפואה משלימה של המרכז הרפואי הלל יפה שבהנהלתו של פרופסור רפאל קרסו, בקופת חולים לאומית בנהריה. יש לי קליניקות לטיפול הומאופתי בצפון בבנימינה ולטיפול הומאופתי במרכז וברעננה.

השתלמתי בנהרו (הומאופת בצפון הודו) , בית החולים ההומיאופתי האוניברסיטאי - בדלהי ,הודו, אצל פרופסור וחתן פרס נובל האלטרנטיבי ג'ורג' ויטולקאס באלוניסוס יוון. ברפואה אקוטית אצל דר' אגראוואל - סולפור, הודו, במחלות כרוניות אצל פרופסור קרישנה מורטי - היידרבד, ואצל פרופסור קולקרני - בסטרה, הודו
בנוסף למדתי לימודי תעודה בהתמקדות Focusing Oriented Theraphy ואני בוגר המכון הניו-יורקי בניהולו של פרופסור יוג'ין ג'נדלין מייסד השיטה , אני משלב את ההתמקדות בטיפולים.
בטיפול ההומאופתי אני מכוון לשורש הבעיה ולא רק לסמפטום,